Forumul ORHIDEELOR
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

+9
paunita
vernil
Ionluc
2ni
cora-maria
Mishu
DannyElle
Mikaela
PopCri
13 participan?i

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de creolinna Sam 26 Oct 2013, 13:26

O, Doamne, nu ma incadrez pentru concurs insa surpriza de ieri face cat un premiu pentru mine. Cum stateam eu de vorba cu orhidutele mele ieri am zarit eu ceva asa ca pus binoclu, cercetat si rezultatul pare a fi o tija. Nu mai am rabdare, astept sa mai creasca dar nu are semnalmente de radacina si ma bucur mult pentru ca e prima care infloreste la mine. Participantilor le doresc succes iar la anul sper sa intru si eu in gasca concurentilor!!
creolinna
creolinna
"Muguras"
Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Rang21


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de Mikaela Sam 02 Noi 2013, 14:40

Azi este ultima zi de votare. Ma gandesc ca cine a vrut sa voteze, ar fi facut-o deja. La asa participare ... si votul este pe masura. Am vrut totusi sa va reamintesc.
Mikaela
Mikaela
Moderator
Moderator


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de adite Sam 02 Noi 2013, 15:57

Shocked Bine ca ai scris! Multumesc!  Eram convinsa ca maine este ultima zi de votare. Prost, prost! 
adite
adite
Moderator
Moderator


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de 2ni Sam 02 Noi 2013, 21:24

Mai oameni buni king , eu am o strangere de inima cand vine vorba de votat. Mie imi plac toate si nestiindu-le povestile si evolutia cu exceptia phalei lui Mishu, imi este foarte greu...
Sunt prea noua pe forum incat sa va cunosc povestile plantutelor, pe unele inca nici nu am apucat sa le vad..., pt ca acest forum este urias,  nu asa cum se numeste "Mic forum pentru iubitorii de orhidee"
Love
2ni
2ni
"Flower-Stalk"
Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Rang51


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de Dana Caras Sam 02 Noi 2013, 22:43

Eu cred ca indiferent de punctele acumulate, toti sunteti pe primul loc. Toate plantele sunt minunate, imi plac foarte mult si merita acelasi loc intai. Un plus dau insa dendrobiumului Paunitei, cel mai frumos pe care l-am vazut.
Va felicit pe toti! Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 727679
Dana Caras
Dana Caras
"Inflorit deplin"
Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Rang71


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de 2ni Dum 03 Noi 2013, 00:03

Eu am votat, dar mi-a fost cumplit de greu sa aleg. intrebator intrebator intrebator 
2ni
2ni
"Flower-Stalk"
Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Rang51


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de Mikaela Dum 03 Noi 2013, 00:07

Multumim, Doini! Apreciez foarte mult Respect!
Mikaela
Mikaela
Moderator
Moderator


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de 2ni Dum 03 Noi 2013, 00:20

Mihaela, iti multumesc la randul meu.

Am votat subiectiv, in sensul ca am votat ce planta mi-a placut cel mai mult, dat fiind situatia mea, de membru nou pe forum. Imi pare rau ca nu am avut timp sa va citesc toate topicurile de la rubrica galeri foto, iar astfel, am fost pusa in situatia de a vota subiectiv, fara sa le cunosc povestile si evolutia.
.
Dar chiar si asa, mi s-a parut fair play fata de participanti sa votez cheers cheers cheers cheers


Ultima editare efectuata de catre Mara in Dum 03 Noi 2013, 00:31, editata de 1 ori
2ni
2ni
"Flower-Stalk"
Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Rang51


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de Mikaela Dum 03 Noi 2013, 00:25

Multumesc! Respect! Pupici inimosi 
Mikaela
Mikaela
Moderator
Moderator


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de 2ni Dum 03 Noi 2013, 00:34

Vaideti oameni buni king  la vot cheers  mai sunt 25 de minute.
si poate primim o bere si doi mici, o cantare ceva Ras
2ni
2ni
"Flower-Stalk"
Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Rang51


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de adite Dum 03 Noi 2013, 09:25

Felicitari, Doini! Eu le-as fi dat tuturor orhideelor locul 1 si le-am rotit de am ametit. In sufletul meu toate sunt la fel de frumoase si merita premiate. Daca n-ar fi fost conditia cu privire la doua reinfloriri la posesori, probabil ca s-ar fi inscris mai multi. Poate ca, la anul, vor fi mai multe categorii si mai multe plante inscrise in concurs.
Felicitari tuturor participantilor! Bravo! Respect! 
adite
adite
Moderator
Moderator


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de Mikaela Dum 03 Noi 2013, 09:32

Multumim foarte mult, Adina!
Mikaela
Mikaela
Moderator
Moderator


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de PopCri Dum 03 Noi 2013, 11:19

Mara a scris:si poate primim o bere si doi mici, o cantare ceva Ras
Poate de aceea nu prea au fost participanti ca au vazut ca nu este rost de capatat ceva. Ras Ras 

Multumim Adina. Love
PopCri
PopCri
Moderator
Moderator


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de mutzy Dum 03 Noi 2013, 11:24

Si de la mine toti participantii au locul I. Toate orhidutele din concurs sunt bine ingrijite si isi rasplatesc posesorii cu flori frumoase.
mutzy
mutzy
"Expertul-expertilor"
Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Expert10


Sus In jos

Orhideea Anului 2013 - Comentarii ... - Pagina 2 Empty Re: Orhideea Anului 2013 - Comentarii ...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum